Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa
LOT 61
ID: 005061

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja 68 | 16 (1968)
Technika:technika własna, collage, płótno
Wymiary:30 x 27 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 68|16"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Danuty Józefikowej.

Estymacja:9000 - 13000 zł