V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

JAROCKI Władysław
LOT 21
ID: 005021

JAROCKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Hucułka (1928)
Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:100 x 68,7 cm
115,4 x 83,9 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: „Wład Jarocki | 1928”
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:9000 zł