V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

JAROCKI Władysław
LOT 22
ID: 005022

JAROCKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Wawrzek z Harendy
Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:95 x 65,5 cm
105,5 x 74 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: „Wład Jarocki”
Na odwrocie metka z wystawy w Zakopanem z 1956 roku.
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:9000 zł