V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

SERAFIN Władysław
LOT 34
ID: 005034

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół św. Wojciecha w Krakowie
Technika:olej, płótno
Wymiary:57,5 x 43 cm
66,7 x 52,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: “W Serafin”
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:3100 zł