Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

PAWLAK Włodzimierz

PAWLAK Włodzimierz
LOT 60
ID: 005060

PAWLAK Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Dziennik (75A) (1997)
Technika:olej, płótno
Wymiary:24 x 18 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: “W. PAWLAK | DZIENNIK | 75A | 1997”
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:5800 zł