V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

WIERCIAK Zygmunt
Numer: 23
ID: 006023

WIERCIAK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Przegląd wojsk
Technika:olej, karton zdublowany na płótno
Wymiary:69,4 x 93,5 cm
83 x 107 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:5000,00 zł
Estymacja:6000,00 - 8000,00 zł
złóż zlecenie