Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

LASZENKO Aleksander

LASZENKO Aleksander
LOT 17
ID: 006017

LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Beduin (1937)
Technika:drzeworyt barwny, papier
Wymiary:41 x 27 cm
53,6 x 39,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem l.d.: "Laszenko"
Opisany i datowany ołówkiem p.d.: "drzeworyt 1937"

Estymacja:1000 - 2000 zł