VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

LOT 78
ID: 006079

Tytuł:Buczyna (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 24 cm
Sygnowany i datowany śr.d.: "2017 E. DWURNIK"
Opis autorski na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "BUCZYNA" | NR: XXIII-1456 | -7349"
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:18000 zł