Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

LOT 78
ID: 006079

Tytuł:Buczyna (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 24 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "2017 E. DWURNIK"
Opis autorski na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "BUCZYNA" | NR: XXIII-1456 | -7349"
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:18000 zł