Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 60
ID: 006060

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Zaczarowana dorożka
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 61,3 cm
59 x 70 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"
Cena wywoławcza:3500 zł
Cena uzyskana:4800 zł