VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 8
ID: 006008

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Jeździec (1902)
Technika:gwasz, papier
Wymiary:49 x 41,5 cm (w świetle passe-partout)
82 x 72 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1902"

Estymacja:7000 - 12000 zł