VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

KOSSAK Karol
LOT 26
ID: 006026

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Hucułowie z końmi
Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29,5 x 43,3 cm
48 x 61 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "KKossak"
Cena wywoławcza:2500 zł
Cena uzyskana:4100 zł