Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

PODSADECKI Kazimierz

PODSADECKI Kazimierz
LOT 90
ID: 006090

PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Turoń (1961)
Technika:kredka, papier
Wymiary:27 x 35 cm
45,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: ""TUROŃ" Podsadecki"
Datowany p.d.: "26-XII-1961"
Opisany p.g.: "94"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1800 zł