VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
Numer: 16
ID: 006016

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Dywaniarze
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50 cm
45,8 x 60,7 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:13000,00 - 18000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna