VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 16
ID: 006016

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Dywaniarze
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50 cm
45,8 x 60,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F. M. Wygrzywalski "Ferhan""
Niewielkie ubytki w płótnie p.śr.

Estymacja:13000 - 18000 zł