VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

GAŁKOWSKI Stefan
LOT 34
ID: 006034

GAŁKOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż tatrzański
Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:48 x 65,6 cm
58,6 x 83,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Gałkowski St."
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł