VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

KANTOR Tadeusz
Numer: 80
ID: 006080

KANTOR Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja (1956)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 93 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:190000 - 250000 zł