Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

KANTOR Tadeusz

KANTOR Tadeusz
LOT 80
ID: 006080

KANTOR Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja (1956)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 93 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:opisany na odwrocie: "T. Kantor | Kraków X 1956 | wystawy: WARSZAWA - SALON ‘PO PROSTU’ | BELGRAD | LUBLANA | ZAGREB"
Wystawiany:
Tadeusz Kantor, Maria Jarema, Salon "Po Prostu", Warszawa, grudzień 1956.

Estymacja:190000 - 250000 zł