VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

ELJASZ–RADZIKOWSKI Walery
LOT 35
ID: 006035

ELJASZ–RADZIKOWSKI Walery BIOGRAFIA

Tytuł:Wesele góralskie (1894)
Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:34,8 x 48,6 cm
44 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany monogramem i datowany l.d.: "10/5 |94. | WE"

Estymacja:4000 - 6000 zł