VII Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (24 II 2021)

Numer: 38
ID: 007038

Tytuł:Portret Stanisława Zadęckiego
Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 65,3 cm
66,9 x 77,8 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:20000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna