VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

RZEPIŃSKI Czesław
Numer: 35
ID: 008035

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Tytuł:Nad Jeziorem Łagowskim
Technika:olej, płótno
Wymiary:38,4 x 46,4 cm
58,5 x 65,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:3500 zł
Cena uzyskana:4000 zł
Cena z opłatą aukcyjną:4720 zł