VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

MUKUŁOWSKA Dora
Numer: 42
ID: 008042

MUKUŁOWSKA Dora BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z lalką
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:64 x 68 cm
77,5 x 82,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:3500 zł
Cena uzyskana:3500 zł
Cena z opłatą aukcyjną:4130 zł