VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

LOT 52
ID: 008052

Tytuł:Krzysztof Pełka z cyklu XVI "Portrety" (1972)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:118 x 85 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "E. DWURNIK 1972.IV"
Cena wywoławcza:58000 zł
Cena uzyskana:60000 zł