VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

LOT 51
ID: 008051

Tytuł:Warszawa - Zamek (2017)
Technika:akryl, olej, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
Sygnowany śr.d.: "2017 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "ZAMEK" | NR: XI-840-7112"
Cena wywoławcza:90000 zł
Cena uzyskana:91000 zł