Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

WOJNARSKI Jan

WOJNARSKI Jan
LOT 41
ID: 008041

WOJNARSKI Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:akwarela, karton
Wymiary:37,5 x 31 cm (wymiary w świetle passe-partout)
54 x 46 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem p.d.: "Jan Wojnarski"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy pośmiertnej Jana Wojnarskiego zorganizowanej w 1939 roku (nr kat. 72).
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:1800 zł