Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina
LOT 76
ID: 008076

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina BIOGRAFIA

Tytuł:Znaki słonecznego lata (1984)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:61,3 x 48,5 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J.Kraupe"
Opisany na odwrocie: " "Znaki słonecznego lata" 1984"

Estymacja:2500 - 3500 zł