VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

LOT 20
ID: 008020

Tytuł:Powrót spod Moskwy (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
49 x 64 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:22000 zł