VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

LOT 21
ID: 008021

Tytuł:Ułan pojący konia (1940)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 57 cm
54,5 x 75 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1940"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz zarysy pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:26500 zł