Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

PANEK Jerzy

PANEK Jerzy
LOT 82
ID: 08082

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret (1992)
Technika:pastel, papier
Wymiary:68 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
73,2 x 53,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "24 II 92 Panek"
Cena wywoławcza:2700 zł
Cena uzyskana:2700 zł