Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 22
ID: 008022

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczór w taborze cygańskim
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 85 cm
76,7 x 97,3 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "J. Potrzebowski"
Cena wywoławcza:3300 zł
Cena uzyskana:5400 zł