VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

POTRZEBOWSKI Jerzy
Numer: 22
ID: 008022

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczór w taborze cygańskim
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 85 cm
76,7 x 97,3 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:3300 zł
Cena uzyskana:5400 zł
Cena z opłatą aukcyjną:6372 zł