X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

SETKOWICZ Adam
Numer: 42
ID: 010042

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Matka Boża Zielna z Dzieciątkiem
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:79,5 x 60,5 cm
99 x 80 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:30000 zł