X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

KARPIŃSKI Alfons
LOT 17
ID: 010017

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Żółte kwiaty w wazonie (1940)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,6 x 100 cm
54 x 120 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "a Karpiński. 1940"
Cena wywoławcza:16000 zł
Cena uzyskana:18000 zł