X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

KARPIŃSKI Alfons
LOT 15
ID: 010015

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z żółtymi różami (1934)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69 cm
65 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "a. Karpiński. 1934"

Estymacja:18000 - 25000 zł