X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

AUGUSTYNOWICZ Aleksander
Numer: 3
ID: 010003

AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety (1905)
Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 35,2 cm
57,5 x 47,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:15000 zł