X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 24
ID: 010024

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Salon w dworku
Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 34,7 cm
37,2 x 47,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."
Cena wywoławcza:9500 zł
Cena uzyskana:9500 zł