X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 70
ID: 010070

Tytuł:Czerwony tulipan (2018)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "E. DWURNIK"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:12000 zł