X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

RADZIEWICZ Grzegorz
Numer: 89
ID: 010089

RADZIEWICZ Grzegorz BIOGRAFIA

Tytuł:Koronowirus (2020)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna