X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 21
ID: 010021

Tytuł:Wizja świętego Huberta (1947)
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
47,5 x 61,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947"
Na odwrocie zarysy dwóch pieczątek Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:17000 zł