X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 20
ID: 010020

Tytuł:Żołnierz pojący konia (1937)
Technika:olej, tektura
Wymiary:29,5 x 40 cm
36 x 46 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Jerzy Kossak | 1937"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:17000 zł