Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18 Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
BROŻEK Maksymilian
LOT 51 | ID: 010051 |
BROŻEK Maksymilian BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dom żydowski przy ul. Krakowskiej w Limanowej |
Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
Wymiary: | 34 x 35 cm 40 x 41 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "MBrożek" Naklejka z opisem na odwrocie. |
Cena wywoławcza: | 1900 zł |
Cena uzyskana: | 1900 zł |