X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

OLBIŃSKI Rafał
LOT 72
ID: 010072

OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Tempting St Anthony (2021)
Technika:ołówek, papier
Wymiary:42 x 28 cm
35,5 x 26 cm (wymiary w świetle passe-partout)
69 x 58,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Olbiński 2021"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:8500 zł