X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

BRATKOWSKI Roman
Numer: 10
ID: 010010

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczór na Capri
Technika:olej, płótno
Wymiary:66 x 91,5 cm
84 x 109,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:10000 - 15000 zł