X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 5
ID: 010005

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Skaliste wybrzeże Capri (1921)
Technika:gwasz, tektura
Wymiary:32,5 x 33,5 cm
39,5 x 41 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S. Jaxa | 1921"
Praca posiada pojedynczy ubytek farby (l.d.)
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:11000 zł