X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

MASŁOWSKI Stanisław
LOT 1
ID: 010001

MASŁOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Wachlarz ze sceną ułańską (1893)
Technika:olej, tusz, drewno
Wymiary:33,5 x 59 cm
37 x 65 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Stanisław Masłowski | W[nieczytelne] 21/XII 93r."
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:15000 zł