X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

FILIPKIEWICZ Stefan
Numer: 12
ID: 010012

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Białe astry (1907)
Technika:olej, płótno
Wymiary:68 x 57 cm
82 x 71 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:11000 zł