X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 12
ID: 010012

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Białe astry (1907)
Technika:olej, płótno
Wymiary:68 x 57 cm
82 x 71 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ST. FILIPKIEWICZ 1907"
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego.
W górnej części obrazu miejscami widoczny ubytek farby.
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:11000 zł