X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

TONDOS Stanisław
LOT 9
ID: 010009

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na katedrę św. Szczepana w Wiedniu
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:59,5 x 40 cm (wymiary w świetle passe-partout)
83 x 63 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d. "Tondos"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł