SPORSKI Wacław

SPORSKI Wacław
LOT 90
ID: 010090

SPORSKI Wacław BIOGRAFIA

Tytuł:Popołudnie
Technika:olej, płótno
Wymiary:25,5 x 30,5 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "W. Sporski | - popołudnie - | o/p 25 x 30 | W.Sporski -"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł