X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

Numer: 28
ID: 010028

Tytuł:Wisła (1927)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:33,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
53,5 x 39 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:11000 zł