X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 35
ID: 010035

Tytuł:Czytanie Ewangelii (1943)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:18,5 x 15,5 cm
22,5 x 18,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | Tiberias 1943"
Opisany na odwrocie ołówkiem: "Jukamewicz | Jan", "Stawski Stanisław", "Czytanie Ewangelji"
Na odwrocie dedykacja artysty z 1950 roku.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.

Estymacja:9000 - 12000 zł