X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

STRYJEŃSKA Zofia
LOT 38
ID: 010038

STRYJEŃSKA Zofia BIOGRAFIA

Tytuł:Chłopka z Wileńszczyzny. Plansza 38 z teki "Polish Peasants' Costumes" (1939)
Technika:litografia barwna miejscami podkolorowana gwaszem, karton
Wymiary:24,5 x 40 cm (wymiary grafiki)
39,5 x 50 cm (wymiary arkusza)
41,5 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany na płycie p.d.: "Z. Stryjeńska"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1600 zł