XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SETKOWICZ Adam
LOT 30
ID: 011030

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Przeprawa przez rzekę
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 48,5 cm
37,5 x 51,7 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Opisany l.d.: "Frohes Neujahr! 1942"
Miejscami widoczne niewielkie ubytki farby i zarysowania malatury.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:4800 zł