XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SETKOWICZ Adam
LOT 24
ID: 011024

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Cietrzewie
Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 50 cm
37 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:9000 zł