XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SETKOWICZ Adam
LOT 27
ID: 011027

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski z pasieką
Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
38 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:5000 zł